Series
Ratings
65
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5