Movies
Ratings
32
August RushRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0