Movies
Ratings
798- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5- VirusRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0