Titles you rated
- Kodoku no Gourmet 2025 Oomisoka SpecialRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
The Ship of TheseusRated ★ 3.0
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 2Rated ★ 3.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Like a Dragon: YakuzaRated ★ 1.0- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 4.0
- Kodoku no Gourmet 2023 SPRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 4.5- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.5
- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 4.5
Sorezore no Kodoku no GourmetRated ★ 4.0