Movies
Ratings
103
IdentityRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
AllegiantRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0