Movies
Ratings
195
The HolidayRated ★ 4.0
YoungjuRated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 1.5
MementoRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5