Series
Ratings
141
AbyssRated ★ 2.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 1.5
JackpotRated ★ 2.5
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
The King in LoveRated ★ 2.5
Grand PrinceRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
My Strange HeroRated ★ 3.0