Series
Ratings
214
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 2.5