Titles you rated
It Started With a KissRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5