Series
Ratings
78
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 2.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
EviliveRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The Thick of It Season 4Rated ★ 3.5
The Thick of It Christmas EditionRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.5