Movies
Ratings
510- A BatRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
QuickRated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
LucaRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
When Marnie Was ThereRated ★ 1.0
Heart Is 2Rated ★ 0.5
Bicentennial ManRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 1.0
Door LockRated ★ 1.0
Charlotte's WebRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0