Movies
Ratings
215
The HandmaidenRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0