Series
Ratings
26
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 0.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5