Titles you rated
To My Beloved ThiefRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
At a Distance, Spring is GreenRated ★ 4.0
Love Song For IllusionRated ★ 3.0
Wedding ImpossibleRated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5- Love You as the World Ends: Season 3Rated ★ 2.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 4.5
Now, We Are Breaking UpRated ★ 3.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 4.5