Movies
Ratings
28
PersepolisRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 5.0
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5