Movies
Ratings
311
HerstoryRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RealRated ★ 1.0
QueerRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5- Singing WingsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0
FleeRated ★ 3.0- TelepataRated ★ 2.5
- We Have to Love Each Other.Rated ★ 2.5
Apocalypse RunnerRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5