Movies
Ratings
64
SnatchRated ★ 2.0
Four RoomsRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5
EraserheadRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
Trouble Every DayRated ★ 3.0
Dead LoverRated ★ 2.5
Fist of JesusRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KoyaanisqatsiRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0