Titles you rated
Renai no SusumeRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
The FabulousRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Nineteen to TwentyRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Behind Your TouchRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
High CookieRated ★ 4.5
My Lovely LiarRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Fermat's CuisineRated ★ 4.0