Series
Ratings
289- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Go AheadRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0