Movies
Ratings
985
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Welcome to LumonRated ★ 2.5
DoodlebugRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5
HavocRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5