Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Burn the House DownRated ★ 3.5
House of NinjasRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5