Series
Ratings
75- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- Kamisama Kiss OADRated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5