Series
Ratings
150
God's QuizRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 3.0