Series
Ratings
16
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
KaibaRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 3.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- KemonozumeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0