Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5