Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0