Movies
Ratings
85
ExitRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5