Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0