Series
Ratings
285- HyperventilationRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Atlanta Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0