Series
Ratings
20
Bad GuysRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5