Series
Ratings
22
D.P.Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5