Movies
Ratings
34
La La LandRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5