Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5