Titles you rated
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Samurai JackRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0