Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 4.0