Movies
Ratings
85
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Mary and MaxRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0