Titles you rated
- MR. BRAINRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0