Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 1.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 2.0- HeroRated ★ 0.5
Leave the World BehindRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Fair PlayRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
Our Souls at NightRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 1.0
West Side StoryRated ★ 1.5