Movies
Ratings
909
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
First ManRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
ArcticRated ★ 4.0