Movies
Ratings
443
MantisRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
The UnionRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 4.0
As Above, So BelowRated ★ 3.0