Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
UncoupledRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 1.5
Love Is BlindRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0