Series
Ratings
52
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 1.5- The LoverRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
City HallRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 5.0