Series
Ratings
105
AdolescenceRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 3.5
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Street Girls FighterRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0