Series
Ratings
44
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Are You The OneRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5- The Secret Life of DogsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0