Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0