Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5