Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0