Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0