Titles you rated
Body of LiesRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
The WaveRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5
Battleship PotemkinRated ★ 4.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
The Birth of a NationRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Re-AnimatorRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Cat PeopleRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.5