Titles you rated
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0